kontakt | mapa | FAQ

KONTAKT:
e-mail: biuro@wswfit.edu.pl
fax: (058) 555 95 93
tel: (058) 555 95 92

Uwagi o stronie kierować do:
webmajster@wswfit.edu.pl

-F.A.Q.-

 African Mango 6000

http://www.e-odchudzanie.com.pl/african-mango-6000-opinie.html

Prawdziwy hit na odchudzanie!
Młody Zielony Jęczmień

http://www.e-odchudzanie.com.pl/mlody-zielony-jeczmien.html

Green Magma to najskuteczniejsza broń w walce z nadwagą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Jak długo istnieje Uczelnia?
WSWFiT została założona w 20. maja 2002 roku. Figuruje w rejestrze niepaństwowych uczelni zawodowych MENiS pod numerem 99.

2. Czy Uczenia prowadzi studia magisterskie?
Aktualnie Uczelnia prowadzi nabór na 3 ? letnie studia licencjackie, odbywające się w trybie dziennym i zaocznym, na dwóch kierunkach: Turystyka i Rekreacja oraz Wychowanie Fizyczne, natomiast po spełnieniu warunku ukończenia Uczelni przez pierwszych absolwentów Szkoła wystąpi o utworzenie studiów magisterskich.

3. Na jakiej uczelni można ukończyć uzupełniające studia magisterskie, po uzyskaniu tytułu licencjata?
Studia można podjąć na dowolnej uczelni w Polsce prowadzący dany kierunek w Trójmieście, taką uczelnią jest na przykład Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu.

4. Gdzie odbywają się zajęcia?
Wykłady i zajęcia odbywają się w siedzibie Uczelni, czyli w Sopocie Kamiennym Potoku, natomiast zajęcia programowe o charakterze ruchowym na specjalistycznych obiektach AWFiS, w Aqua Parku oraz Parku Północnym.

5. Kadra dydaktyczna.
Kadrę dydaktyczną stanowią wysoce kompetentni nauczyciele akademiccy oraz wybitni praktycy z dziedziny kultury fizycznej, gospodarki turystycznej i morskiej, ekonomii i zarządzania.

6. Wysokość czesnego.
Czesne za semestr na studiach dziennych, na kierunku TiR wynosi 2 350 PLN; na WF 2 800 PLN, a na studiach zaocznych na kierunku TiR wynosi 2 200 PLN na WF 2 300 PLN. Czesne, jako opłata główna za studiowanie, może być wniesione jednorazowo z góry za semestr lub w 4 równych ratach w zależności od decyzji studenta. Raty nie pociągają za sobą podwyższenia czesnego.

7. Jakie obozy są przewidziane w trakcie studiów?
Uczelnia organizuje dwa obozy programowe w trakcie studiów: letni (w programie m.in. żeglarstwo, windsurfing, kajaki, piłka plażowa) oraz zimowy obóz narciarstwa zjazdowego w Alpach austriackich.

8. Czy Uczelnia zapewnia praktyki studenckie?
W trakcie studiów studenci odbywają praktyki organizowane przez Uczelnię w hotelach, biurach podróży, pensjonatach, parkach narodowych i krajobrazowych, gospodarstwach agroturystycznych oraz szkołach i klubach sportowych. Studenci mają możliwość wyboru miejsca praktyk we wskazanym przez siebie miejscu.

9. Czy istnieje możliwość zamieszkania w pobliżu Uczelni?
Tak, posiadamy dom studencki, znajdujący się na terenie Uczelni, bardzo ładnie zlokalizowany Do dyspozycji studentów są 2-osobowe pokoje w dobrym standardzie z łazienką. Opłata miesięczna wynosi 360 PLN.

10. Lokalizacja Uczelni.
Szkoła położona jest niezwykle korzystnie, w Sopocie Kamiennym Potoku, w otoczeniu zieleni, bardzo blisko morza, a jednocześnie niedaleko stacji kolejki SKM oraz przystanków komunikacji miejskiej.